آخرين تمرين سپاهان پيش از ديدار با الهلال انجام شد

 

آخرين تمرين تيم فوتبال سپاهان پيش از بازي برابر الهلال، شب گذشته (دوشنبه) در زمين اصلي استاديوم ملک فهد برگزار شد.

آخرين تمرين تيم فوتبال سپاهان ايران پيش از ديدار با تيم الهلال عربستان از رقابتهاي ليگ قهرمانان آسيا، شب گذشته (دوشنبه) در زمين اصلي استاديوم ملک فهد برگزار شد.

اين تمرين از ساعت 20:30 به مدت يک ساعت برگزار شد که خبرنگاران، تصويربرداران و عکاسان تنها اجازه پوشش دادن 20 دقيقه از آن را داشتند.

بازيکنان سپاهان در مدتي که اصحاب رسانه حضور داشتند، در قالب سه گروه به مرور برنامه‌هاي تاکتيکي پرداخته و در ادامه با همين شکل البته در گروه‌هاي هفت نفره در فضاي محدود تمرين حفظ توپ(آقاوسط) را انجام دادند.

کادر فني با حضور در وسط زمين عملکرد بازيکنان را زيرنظر داشت و بعضا توصيه‌هاي تاکتيکي را به آنها گوشزد مي‌کرد. امير قلعه نويي (سرمربي سپاهان) در زمان تمرين آقاوسط، به همراه يکي ديگر از همکارانش پا به توپ شد و همراه با يک گروه از بازيکنان تمرين ‌کرد.

هادي عقيلي مدافع اين تيم با برطرف شدن آسيب ديدگي جزيي اش، براي بازي امروز آمادگي کامل را بدست آورده است.

امير حاج رضايي مشاور فني سپاهاني ها با لباس ورزشي کنار زمين حضور داشت و عملکرد تيم را زيرنظر مي گرفت. او معتقد بود سپاهان وضعيت خوبي پيش از اين مسابقه دارد هرچند با تيمي بازي مي کند که هجده هفته شکستي را متحمل نشده است.

محمدرضا ساکت (مديرعامل باشگاه سپاهان) هم با لباس ورزشي در کنار زمين قدم مي زد و ضمن مشاهده عملکرد بازيکنان، بعضا با ديگر مسوولان باشگاه صحبت مي کرد.

وي از شرايط تيمش در آستانه اين مسابقه ابراز رضايت کرد و گفت: همه چيز براي برگزاري يک مسابقه زيبا بين دو تيم خوب است. اميدوارم سپاهان درهشتمين دوره حضورش در اين رقابتها، شروع موفقي داشته باشد. به هر حال انتظارها از سپاهان نه در ايران که در آسيا هم زياد است.

ساکت با بيان اينکه گماردن "روشن ايرماتوف" پرافتخارترين داور آسيايي، براي قضاوت اين بازي نشان مي‌دهد دو تيم قدرتمند سپاهان و الهلال از نظر AFC چه جدال حساسي را مقابل هم دارند، ابراز اميدواري کرد که دو تيم ايراني، فينال ليگ قهرمانان آسيا در اين دوره را برگزار کنند.

گفتنی است، جلسه هماهنگي پيش ازمسابقه که معمولا صبح روز بازي برگزار مي شود هم ديروز پس از نشست خبري، برگزار شد که رنگ پيراهن دو تيم در آن تعيين شد. سپاهان با پيراهن زردرنگ و الهلال با لباس يکدست آبي رنگ به ميدان مي رود.

همچنين مسوولان باشگاه الهلال 10 بليط VVIP، پنجاه بليط VIP و 50 بليط First Class براي حضور همراهان و تماشاگران سپاهان در اختيار اين باشگاه قرار داد که اين تعداد افراد همراه سپاهان در رياض حضور ندراند.

در آخرين برنامه‌ها، صبح امروز محمدرضا ساکت و عبدالرحمان ابن مسعود (مديرعامل باشگاه الهلال) جلسه‌اي با يکديگر خواهند داشت که درباره تقابل دو تيم و روابط دو باشگاه در آينده صحبت خواهند کرد.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.