تاريخ : | | نویسنده : kaffolabbas313

 

 

هدفمند شدن یارانه‌ها در نیمه دوم امسال

رئيس‌جمهور در ياسوج خبر داد:

هدفمند شدن یارانه‌ها در نیمه دوم امسال


وي با اشاره به پيش بيني 9 بسته حمايتي درطرح هدفمند کردن يارانه‌ها، گفت: پس از تکميل اطلاعات خانوارها، حساب‌هاي بانکي باز مي‌شود و 2 ماه قبل از شروع طرح، پول‌ها به حساب افراد واريز مي‌شود.

رئيس‌جمهور گفت: قانون هدفمند کردن يارانه‌ها بزرگترين طرح اقتصادي 50 سال اخير است که از نيمه دوم امسال اجرا مي‌شود.
محمود احمدي‌نژاد در ارتباط زنده تلويزيوني با مردم استان کهگيلويه و بويراحمد در ياسوج گفت: صرفه‌جويي در منابع، افزايش خلاقيت و ابتکار و توزيع عادلانه منابع از مهمترين آثار اجراي اين طرح است.
وي با اشاره به اينکه سالانه بيش از 100 هزار ميليارد تومان انرژي در کشور مصرف مي‌شود، افزود: اين ميزان 4 برابر ميانگين جهاني است و اگر يک سوم آن صرفه جويي شود بودجه عمراني کشور بيش از 2 و نيم برابر افزايش مي‌يابد.
وي با بيان اينکه 9 بسته حمايتي در طرح هدفمند کردن يارانه‌ها پيش‌بيني شده است، گفت: مقدمات اجراي اين طرح به سرعت در حال انجام است که پس از تکميل اطلاعات خانوارها، حساب‌هاي بانکي باز مي‌شود و 2 ماه قبل از شروع طرح، پول‌ها به حساب افراد واريز مي‌شود که اميدواريم اين طرح عواقب سوء نداشته باشد.
رييس‌جمهور با اشاره به اينکه درگيري آمريکا با مردم ايران مقطعي است و آنها با اساس مخالف هستند، گفت: دشمنان از سابقه تاريخي و قدرت تاثيرگذاري مردم ايران مي‌ترسند در حالي که ايران به دنبال تعامل با جهان است و در موضوع هسته‌اي نيز با وجود فشار دشمنان و همکاري برخي از افراد در داخل، زير بار نرفت.
احمدي‌نژاد افزود: در نشست بازنگري NPT پيشنهادهاي منطقي و کارشناسانه ايران مورد توجه و حمايت کشورهاي غيرمتعهد قرار گرفت و اين نشست با وجود تبليغات گسترده دشمنان با برنامه‌ريزي ايران به شکست دشمنان تبديل شد.
وي گفت: راهپيمايي عليه رژيم صهيونيستي در کشورهاي فرانسه و آلمان و نوشتن مطالب عليه اين رژيم در روزنامه‌ها بيانگر شکست رژيم صهيونيستي و آگاهي افکار عمومي جهان و اطلاع رساني صحيح و به موقع ايران در اين زمينه به ويژه در نشست ژنو است.
رييس‌جمهور افزود: ايران يک قدرت در حال تولد و ظهور است، اين در حالي است که آمريکا يک قدرت در حال افول و نابودي است و اين موضوع را بسياري از کشورها به آن معتقدند.
احمدي‌نژاد با تشکر از حضور گسترده مردم کهگيلويه و بويراحمد در استقبال از وي گفت: حضور مردم در ايران به يک الگوي مديريتي در جهان تبديل شده است که علاوه بر نشاط هميشگي، مشارکت مردم را در مديريت کشور به همراه دارد.
وي با اشاره به رويکرد فرهنگي دور سوم سفرهاي استاني هيات دولت گفت: پيشرفت واقعي بدون فرهنگ اتفاق نمي‌افتد و بايد ويژگي‌هاي فرهنگي به نسل‌هاي آينده منتقل شود.
رئيس‌جمهور از تصويب سالانه 300 ميليارد ريال براي اجراي طرح‌هاي فرهنگي استان کهگيلويه و بويراحمد در مدت برنامه پنجم توسعه خبر داد.
احمدي‌نژاد با اشاره به اينکه آمار بيکاران استان کهگيلويه و بويراحمد زياد است، افزود: 220 ميليارد تومان تسهيلات قرض الحسنه براي اشتغال زايي در اين استان تصويب شد که در صورت اجرا حدود 20 هزار شغل ايجاد مي‌شود و نقش مؤثري در کاهش آمار بيکاري دارد.
رئيس‌جمهور همچنين از استقلال شرکت نفت اين استان خبر داد و گفت: دولت براي توسعه صنعت در اين استان به ميزان 49 درصد، بصورت سرمايه گذاري، مشارکت مي‌کند.
احمدي‌نژاد گفت: استان کهگيلويه و بويراحمد خلاصه همه زيبايي‌هاي طبيعي ايران است به گونه‌اي که نوروز امسال بيش از يک ميليون و 300 هزار نفر در اين استان اقامت کردند به همين‌روي بايد اين آمار به 4 ميليون نفر برسد...../تحلیل:ایلنارپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.