گل ـ عادل فردوسي پور مجري محبوب و پرطرفدار صداوسيما كه هفته گذشته به دليل حرف‌هاي تندش در برنامه نود مجدداً‌ در كانون توجهات قرار گرفت، شب گذشته با حضور در مسابقات فوتبال جام ستاره‌ها به نگراني طرفدارانش پايان داد.

 فردوسي‌پور كه با پيراهن ورزشي زردرنگ تيمش در مجتمع سبز حاضر شد خيلي زود و دور از چشم بقيه با هم تيمي‌ها گرم كردن را آغاز كرد تا با شروع بازي سرحال و روي فرم باشد. او مسابقه را در شرايطي آغاز كرد كه پيشكسوتان استقلال بدون بازيكن ذخيره در زمين آرايش پيدا كرده بودند و البته حضور عادل براي خود آنها هم يك انگيزه اضافي بود بخصوص كه در بازي‌هاي قبلي هم بعضي از پيشكسوت‌ها به شوخي به او مي‌گفتند در اين مسابقات انتقام اين چند سال شيطنت در نود را از او با تكل‌هاي خشن روي گردنش مي‌گيرند!

 تيم زردپوش پاراگ، تيمي است متشكل از بازيكنان دانشگاه صنعتي شريف كه سال‌هاست كنار هم بازي مي‌كنند. آنها يك تيم منظم و بسيار با شخصيت هستند كه حالا مدعي بزرگ فتح جام ستاره‌ها به نظر مي‌آيند. تيمي كه گرچه فردوسي‌پور را به عنوان چهره معروف با خود دارد، اما بازيكنان بسيار خوب ديگري هم دارد. عادل كه كانون توجه حدود 500 تماشاچي حاضر در مجتمع سبز بود در اين بازي چند بار با خطاهاي محمدرضا مهران‌پور چپ پاي سابق استقلال نقش بر زمين شد اما در نهايت يك گل هوشمندانه روي كار تيمي به ثمر رساند

. او كه مدام از سوي حاضران در ورزشگاه بابت برنامه نود سوال پيچ مي‌شد با سبك خاص خودش، لبخند و سكوت همه را راضي كرد و با انداختن عكس يادگاري با تعداد زيادي از تماشاچي‌ها با وجود خستگي نشان داد كه روابط عمومي خاص و خوبي دارد.

 آنها حالا منتظر بازي نيمه نهايي هستند. اگر مي‌خواهيد فردوسي‌پور را ببينيد فردا شب برنامه نود را از دست ندهيد. اما اگر دوست داريد از كمي نزديك‌تر با شكل فوتبال اين مجري محبوب آشنا شويد او دو بازي ديگر ميهمان جام ستاره‌ها هست.


رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
ورزش بعد از جراحی بینی

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.