گل- رئیس کمیته ضد دوپینگ فدراسیون فوتبال از صدور و ابلاغ رای متهمین به تخلف از آئین نامه دوپینگ اعضای تیم فوتبال شهرداری تبریز به این باشگاه خبر داد. احمد هاشمیان ضمن اعلام این خبر افزود: پس از برگزاری دو جلسه کمیسیون بدوی رسیدگی به تخلف دوپینگ و دوجلسه استماع اظهارات متهمان، کمیسیون بدوی رای خود را در خصوص 4 متهم به تخلف دوپینگ شامل بازیکن، پزشک، ماساژور و سرپرست تیم را به این باشگاه ابلاغ کرد. در رای صادره برخی از متهمین تبرئه و برخی طبق آئین نامه تخلفات دوپینگ به محرومیت محکوم شدند.

 وی تصریح کرد: متهمین این پرونده تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مهلت دارند تا نسبت به رای صادره درخواست استیناف کنند و پس از پایان این مهلت کمیته ضد دوپینگ فدراسیون فوتبال آراء صادره را اعلام خواهد کرد.

محسن نیسانی بازیکن تیم شهرداری تبریز در هفته هفتم رقابتهای لیگ برتر به دلیل امتناع از انجام آزمایش دوپینگ به تخلف از آئین نامه دوپینگ متهم شد. به گفته رئیس کمیته ضد دوپینگ فدراسیون فوتبال تخلف بازیکن شهرداری تبریز مشمول ماده 32 آئین نامه دوپینگ استو بر اساس این ماده هرگونه عدم همکاری و غیبت غیرموجه در انجام آزمایش تشخیص دوپینگ پس از ابلاغ از سوی مراجع ذی صلاح از جمله موارد تخلف دوپینگ محسوب می شود.


رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
ورزش بعد از جراحی بینی

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.