فارس: اجراي گروه موسيقي ليمر در جشنواره موسيقي فرم‌هاي آييني مسكو با استقبال گسترده مخاطبان اين جشنواره و مسئولين فرهنگي روسيه شد.

محمدرضا بلادي سرپرست گروه موسيقي ليمر گفت: اين جشنواره 12 تا 22 شهريور در شهر مسكو و روستاف برگزار ‌شد،كه ما به همراه گروه حركات موزون به كارگرداني نادر رجب‌پور به روي صحنه رفتيم و قطعاتي از موسيقي بوشهر را به همراه چند قطعه موسيقي نواحي ايران اجرا كرديم.

وي ادامه داد: موضوع كلي اين جشنواره جنگ جهاني دوم بود كه طي آن كشورهاي زيادي متضرر شده بودند درواقع برگزاركنندگان اين جشنواره قصد داشتند با حضور گروه‌هاي موسيقي شركت كننده جشن دوستي و همدلي را برگزار كنند.

سرپرست گروه بوشهري ليمر بيان داشت: ما در اين جشنواره 2 اجرا در مسكو و يك اجرا در اختتاميه داشتيم كه وزير فرهنگ و خانه فرهنگ و شهردار مسكو حضور داشتند.

بلادي افزود: پس از اتمام اجرا تمامي گروه‌ها با وزير فرهنگ روسيه ديدار و گفت‌وگو داشتند كه در اين جلسه اين مقام مسئول از حضور يك گروه ايراني و به نمايش گذاشتن فرهنگ بومي‌شان ابراز خوشايندي كردند. در واقع انعكاس حضور ما در اين جشنواره و اجراي آيين‌هاي بومي بوشهر و ديگر شهرها همچون آذربايجان، كردستان و خراسان بسيار خوب بود.

وي با اشاره به حضور گروه‌هاي موسيقي ديگر كشورها در اين جشنواره بيان داشت: حدود 100 گروه از كشور روسيه و كشورهاي مجاور در كنار گروه‌هايي از فرانسه، ايتاليا، ‌چين و ... حضور داشتند.


رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
ورزش بعد از جراحی بینی

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.