آخرین نیوز: دختری که در جریان حمله خرس باغ وحش دو دست خود را از دست داده است، علی رغم دستور رییس جمهور در جریان سفر استانی به اصفهان منتظر کمک و فراهم شدن فرصت اشتغال وی در یکی از ادارات شهرستان فریدن است.

ماجرا از این قرار است که دختری هشت سال پیش به هنگام تماشای خرسی که در میدان شهدا فریدن که شهرداری برای نمایش گذاشته بودند، به هنگام غذا دادن به خرس مورد حمله قرار می گیرد. خرس ابتدا یک دست وی را گاز می گیرد که دختر برای نجاتش دست دیگر خود را از حفاظ تعیین شده رد می کند که خرس هر دو دست وی را از بازو قطع می کند.

پس از نجات وی از دست خرس و کمک نیروهای امدادی در رساندن به موقع مصدوم به بیمارستان وی را از مرگ حتمی نجات پیدا می کند. از زمان وقوع این حادثه مسوولان شهر فریدن بارها با وعده کمک درصدد دلجویی برآمدند اما متاسفانه اقدام خاصی صورت نگرفت.در دوره دولت اصلاحات نیز وعده هایی متعددی به وی داده شده بود که تاکنون بی نتیجه بوده است.

در جریان سفر رییس جمهور به اصفهان و در بازدید نمایندگان احمدی نژاد و مشاهده وضعیت و شرایط زندگانی این دختر جوان مقرر گردید این دختر جوان به صورت ویژه در آموزش و پرورش فریدن استخدام شود که نامه نگاری هایی هم در این خصوص صورت گرفت اما تاکنون نتیجه ای در پی نداشته است .

این دختر با وجود بی بهره بودن از نعمت دست از پاهایش بخوبی استفاده می کند و از سرعت عمل خوبی در استفاده از رایانه با استفاده از پا دارد و به هنگام بازدید همراهان رییس جمهور جمله " دکتر احمدی نژاد به فریدن خوش آمدید" را با پا بر روی صفحه کامپیوتر به نگارش درآورد.

پیگیری های خبرنگار ما درخصوص این مشکل نشان می دهد که رفع مشکل این دختر جوان با استعداد در گرو توجه و دستور صریح رییس جمهور است. 


رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
ورزش بعد از جراحی بینی

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.