مدیر اداره ورزش شهرداری منطقه 21 تهران از ایجاد امکان بالن سواری شهروندان در طول اجرای سومین نمایشگاه و جشنواره تفریحات ورزشی خبر داد .
   

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 21 تهران ، افسانه بیابانی، با اشاره به تمهیدات این اداره برای بالن سواری شهروندان تهرانی در سومین نمایشگاه و جشنواره تفریحات ورزشی ، گفت: بر اساس هماهنگی های صورت گرفته با فدراسیون های مختلف ورزش های رزمی، برنامه های گسترده ای در حوزه اجرای ورزش ها و برگزاری مسابقات میان شهروندان در پارک رازی برگزار خواهد شد .

وی ادامه داد : بالن های لازم برای استفاده شهروندان از روز 26 مهر ماه در پارک رازی مستقر می شود که با توجه به شرایط جوی، در صورت مساعد بودن هوای تهران شهروندان می توانند در نوبت های صبح و بعد از ظهر از این امکان استفاده کنند.

بیابانی پیش بینی کرد، با توجه به اقبال بازدید کنندگان از جشنوراه تفریحات ورزشی، بلیط های 2 هزار تومانی برای بالن سواری در معرض فروش گذاشته شود.

به گفته مدیر اداره ورزش شهرداری منطقه 21، ارتفاع بالن ها از سوی سازمان هوافضا پیش بینی شده است که بر اساس نظر خلبان بالن، در هر پرواز 10 نفر از شهروندان می توانند بر آسمان تهران پرواز کنند.

وی همچنین به برنامه اداره ورزش شهرداری منطقه 21 برای شبیه سازی پرواز ویژه کودکان اشاره و تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، به منظور استفاده کودکان از امکانات تفریحی این جشنواره، آن ها می توانند با استفاده از دستگاه های کامپیوتری به صورت مجازی پرواز کنند.

بیابانی در ادامه از آموزش ساخت ماکت هواپیما به کودکان و فروش ماکت های هواپیما در غرفه های تعبیه شده از سوی شهرداری منطقه 21 با مشارکت شرکت های پروازی خبر داد.
 
وی به برنامه های رزمی تعبیه شده در سومین نمایشگاه و جشنواره تفریحات ورزشی اشاره و تصریح کرد: بر اساس توافق های به عمل آمده، فدراسیون های کاراته، ووشو، کنگ فو، جودو، تکواندو و فدراسیون بیماری های خاص در فضای پارک رازی مستقر خواهند شد و هر کدام از فدراسیون ها به نوبت برنامه های خاص خود را برای شهروندان اجرا خواهند کرد.

به گفته مدیر اداره ورزش شهرداری منطقه 21 در اجرای برنامه های رزمی از پیشکسوتان و قهرمانان ورزشی هر کدام از رشته ها دعوت شده است و در کنار آن نیز رزمی کاران با انجام حرمات نمایشی به اجرای برنامه در طول نمایشگاه خواهند پرداخت.

بیابانی در پایان به توزیع سی دی ها و بروشور های رشته های رزمی در میان شهروندان اشاره و تاکید کرد: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، در برخی از رشته های رزمی نسبت به اجرای مسابقات برای شهروندان اقدام خواهد شد که با جوایزی از سوی سازمان ورزش شهرداری نیز همراه می شود.

رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
ورزش بعد از جراحی بینی

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.